O nas

Producenci żywności dla dzieci nie ustają w poszukiwaniu nowych rozwiązań, aby sprostać oczekiwaniom coraz bardziej wymagających rodziców, dla których zdrowa dieta ich pociech stanowi priorytet. Nasz produkt – deser mrożony ICE’N’GO! – doskonale odpowiada potrzebom współczesnych rodziców, nie tylko z uwagi na bogactwo naturalnych składników sprzyjających rozwojowi dzieci, ale również z powodu niezwykłego smaku, kształtu i wyjątkowego sposobu jego podania. Czynniki te wyróżniają nasz produkt, czego przykładem jest uzyskanie na niego patentu w Węgierskim Rejestrze Patentowym, w marcu 2006 r.

Dzieci kochają kremowe, kolorowe draże ICE’N’GO!, ponieważ oprócz doskonałego smaku ukrytego w tysiącach zimnych kuleczek, podawane są w atrakcyjnej dla naszych pociech formie – kolorowych kubeczkach i plastikowych czapeczkach z daszkami. Tak więc dzieci, oprócz pożywnej przekąski zawierającej wapń, dostają coś więcej – pyszną zabawę!

Historia

Marka ICE’N’GO! po raz pierwszy pojawiła się w Europie w 2005 roku, za pośrednictwem węgierskiej firmy Polarexpress. Jej głównym celem było wprowadzenie na rynek węgierski, a także inne rynki krajów europejskich, mrożonego deseru ICE’N’GO!
W 2006 roku nazwa ICE’N’GO! została zarejestrowana przez Węgierski Urząd Patentowy, co spowodowało, że jest znakiem towarowym chronionym w Europie. Od tego czasu ICE’N’GO! zwiększa swoje udziały na rynkach międzynarodowych. Obecnie produkty marki ICE'N'GO! można kupić w ponad 10 krajach europejskich, takich jak: Węgry, Austria, Niemcy, Hiszpania, Chorwacja, Słowacja, Czechy, Bułgaria, Rumunia, a od 2011 r. również na rynku polskim.

Dynamiczny rozwój sieci ICE’N’GO! opiera się na trzech filarach:
Po pierwsze: desery mrożone ICE’N’GO! są unikalnym, ze względu na technologię produkcji, zdrowym i smacznym produktem, dzięki czemu cieszą się popularnością na całym świecie.
Po drugie: przywiązujemy ogromną wagę do promocji naszej marki, prowadząc unikalną politykę sprzedaży deserów, nakierowaną głównie na komunikację z „małym konsumentem". Stale ulepszamy przekaz, budując świadomość marki, jednocześnie budujemy zaufanie, dzięki wysokiej jakości ICE’N’GO!
Po trzecie: prowadzimy ścisłą współpracę z naszymi partnerami handlowymi, co pozwala na utrzymanie wysokich standardów i spójnej polityki sprzedażowej, mających na celu osiągnięcie maksymalnego zadowolenia konsumentów.

Certyfikat ICE'N'GO!

Gdzie nas znajdziesz?

Wyłącznym importerem oraz dystrybutorem ICE’N’GO! w naszym kraju jest ICE’N’GO! Polska Sp. z o.o.