Gdzie ?

Jednym z najważniejszych czynników decydujących o sukcesie sprzedaży jest wybór miejsca do jej prowadzenia. Podstawowym warunkiem uzyskania prawa do franczyzy ICE'N'GO! jest możliwość prowadzenia sprzedaży w miejscu o powierzchni od 4 do 6 m2 i znajdującym się w takiej lokalizacji jak:

  • wesołe miasteczka,
  • parki rozrywki, parki miniatur,
  • aquaparki, baseny, kąpieliska,
  • miejsca o dużym natężeniu ruchu turystycznego,
  • promenady w letnich miejscowościach wypoczynkowych,
  • oblegane przez turystów plaże,
  • galerie handlowe.

Easy

Lekkie stoisko o wymiarach: szer. 70 cm, wys. 220 cm, dł. 186 cm. Stoisko jest w pełni mobilne, dzięki zamontowanym kółkom. Rozkładany daszek (typu markiza) gwarantuje osłonę w miejscach bardzo nasłonecznionych, będąc jednocześnie nośnikiem komunikacji marki ICE’N’GO! Całkowita powierzchnia potrzebna do zainstalowania kompletnego punktu sprzedaży (wraz z magazynkiem na produkt) to ok. 4 m2. Urządzenia zainstalowane w punkcie sprzedaży charakteryzują się bardzo niskim zużyciem energii. Stoiska typu EASY dedykowane są większości lokalizacji na zewnątrz.

Light

Lekkie stoisko o wymiarach: szer. 97 cm, wys. 230 cm, dł. 175 cm. Stoisko jest w pełni mobilne, dzięki zamontowanym kółkom. Całkowita powierzchnia potrzebna do zainstalowania kompletnego punktu sprzedaży (wraz z magazynkiem na produkt) to ok. 4 m2. Urządzenia zainstalowane w punkcie sprzedaży charakteryzują się bardzo niskim zużyciem energii. Stoisko typu LIGHT posiada wszystkie zalety stoiska typu EASY, dodatkowy benefit to podświetlenie całego stoiska, co znakomicie sprawdza się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i w miejscach, gdzie sprzedaż odbywa się do godzin wieczornych.

Lodge

Typowy kiosk sprzedażowy, nadający się do samodzielnego funkcjonowania w każdych warunkach. Wymiary stoiska: szer. 200 cm, wys. 299 cm, dł. 200 cm. Nie ma konieczności zabezpieczania w czasie poza godzinami otwarcia. Całkowita powierzchnia potrzebna do zainstalowania kompletnego punktu sprzedaży (wraz z magazynkiem na produkt) to ok. 8 m2. Stoiska typu LODGE dedykowane są miejscom z lokalizacją na zewnątrz. Podobnie do pozostałych stoisk, jest nośnikiem komunikacji marki ICE’N’GO!